Про нас

ТОВ «Імпрешенз» ꟷ багатопрофільний туроператор спеціалізується на індивідуальному і масовому виїзному туризмі.
Наша компанія надає широкий і постійно зростаючий асортимент пропозицій, найкращі готелі і курорти, перевірені нами і нашими партнерами.

Ми надаємо комплексні туристичні послуги за наступними напрямками:
Австрія, В’єтнам, Греція, Домініканська Республіка, Єгипет, Ізраїль, Іспанія, Італія, Індія, Індонезія, Йорданія, Катар, Кіпр, Куба, Мексика, Маврикій, Мальдіви, морські круїзи, Марокко, Мальта, Німеччина, Нідерланди, ОАЕ, Оман, Прибалтика, Португалія, Польща, Скандинавські країни, Словенія, Сейшели, Сінгапур, США, Словаччина, Туреччина, Туніс, Таїланд, Угорщина, Франція, Хорватія, Чехія, Чорногорія, Шрі-Ланка, Швейцарія.

Ми надаємо нашим клієнтам сервіс бронювання індивідуальних турів, високопрофесійну кваліфіковану допомогу для тих, хто хоче легко і швидко бронювати різні туристичні послуги по всьому світу. Ми розраховуємо будь-які нестандартні індивідуальні запити і їх бронюємо, а також надаємо всебічну підтримку клієнтів за даними замовленнями.

ТОВ «Імпрешенз» має партнерські відносини з провідними туристичними операторами не тільки України, а й усього світу, що дозволяє нам робити унікальні пропозиції за конкурентними цінами.

ТОВ «Імпрешез» працює з провідною страховою компанією «ERV», яка неодноразово зарекомендовувала себе як надійний і ефективний партнер у сфері медичного страхування і допомоги нашим клієнтам за кордоном.

Ми також успішно реалізуємо авіа квитки на чартерних і регулярних рейсах провідних авіакомпаній країни і світу.

Крім того, ми пропонуємо обслуговування корпоративних клієнтів — діловий туризм (MICE), маючи досвід організації семінарів і конференцій за кордоном.

Наша команда пропонує програму клубного відпочинку — розраховану на сім’ї з дітьми і індивідуальних туристів, компанії друзів, романтичні пари, молодят.

Наші сильні сторони: індивідуальний туризм високої якості, професіоналізм, надійність, стабільність. Ми враховуємо індивідуальні потреби кожного клієнта, ми завжди на зв’язку з нашими туристами і надаємо туристичні послуги тільки перевірених партнерів.

Наша філософія: ми любимо нашу роботу, вкладаємо в неї душу, професійний багаторічний досвід і знання ми робимо ваші враження від відпочинку — позитивними і незабутніми!

Наша місія: Ми багатопрофільний туроператор в сегменті індивідуального і масового туризму, який дарує нові емоції і позитивні враження від відпочинку, допоможе відчути смак життя, насолодитися усіма барвами світу! Ми ефективно працюємо, що б ви комфортно відпочивали!

Наша мета: забезпечувати наших клієнтів якісним, кваліфікованим сервісом в сфері туристичних послуг, що базуються на конкурентній ціні, широкому асортименті вибору і індивідуальному підході в роботі.