Для любителів культурної романтики пропонуємо ознайомитися з найцікавішими куточками світу тільки для двох.

Фінська опера. Що може бути романтичніше, ніж перегляд оперного дійства в середньовічному замку, що підноситься над озером. Оперний фестиваль Савонлінна проходить з 4 липня по 2 серпня в замку Олавінлінна, розташованому в фінському озерному краї. Фестивальна програма включає такі опери як ‘Ріголетто’, ‘Аїда’ і ‘Летючий голландець “.

Скелі, острів Скай, Шотландія. Чиста природа і музичний фестиваль, мабуть, одне з найромантичніших сполучень. Саме це Вам і пропонує Шотландія. Фестиваль проводиться на суші в тіні гірської гряди Куілін, так що Ви можете спостерігати захід сонця під музику популярних груп.

Зальцбург. ‘Весь Зальцбург – це театральні підмостки’. Так колись описав місто граф Фердинанд Кцернін. Місто, в якому народився Моцарт, живе музикою. Музику цього геніального композитора можна чути скрізь: у палацах, в церквах, замках і концертних залах.

Театр ‘Нох’, Кіото. У червні, коли розквітають блакитні іриси, в густих сутінках представляє свої вистави древній японський театр Такеші Нох. Театральні підмостки висвітлені тільки світлом палаючих факелів, точно так, як це було століття тому.

Балет, Будапешт. Проведіть день, прогулюючись по вимощеним вулицям Будапешта, випийте кави в одній з численних кав’ярень, відвідайте римські лазні, після чого найміть диліжанс, запряжений кіньми і вирушайте в державний оперний театр для того, щоб подивитися балет ‘Лебедине озеро’ у виконанні угорців.

Театр Квінслаенд. Тисячоліття австралійської історії втілилися в цих театрально музичних постановках, які влаштовуються посеред тропічного лісу. Оглянувши Великий Бар’єрний Риф, вирушайте вглиб країни, де на Вас чекає банкет біля одного з найстаріших дерев в світі, пориньте в розповіді австралійських аборигенів.