ТаїландТут вдало поєднуються незабутній відпочинок на тропічних пляжах з обширною екскурсійною програмою. Основні курорти знаходяться на півдні країни (Пхукет, Самуї, Крабі), а також в центральному районі (Паттайя, Самет). Тут ви відкриєте для себе дивовижні речі, які, можливо, вплинуть на ваше розуміння сенсу буття. Таїланд підлаштовується під смаки і очікування кожного: хтось знайде спокійний відпочинок в оточенні фантастичних пейзажів і храмів, хтось насолодиться першокласним шопінгом.

Особливості кухні

Кухня Таїланду – справжнє кулінарне диво, в ній поєднуються пряний вогонь індійських спецій, витонченість страв французького королівського двору, незмінна якість китайської кухні, а також традиції племен з Малайзії, Бірми і Лаосу. Морепродукти, свіжі і ароматні трави, яскраві спеції, незвичайні супи, навіть простий рис перетворюється в самому глухому тайському кафе в справжню смакоту під назвою «кхау пхат», а від простої обсмаженої локшини «пад тай» неможливо відірватися. Не варто забувати і про те, що в Таїланді свіжі фрукти доступні в цілорічному режимі.

Розваги і пам’ятки

Мабуть, тільки в Таїланді можна за один день відвідати заповідник дикої природи, салон масажу, подивитися ефектні шоу зі слонами, зміями і крокодилами, а до купи ще й помилуватися стародавніми храмами і пагодами. Крім того, не можна не згадати й інші, більш активні розваги: ​​дайвінг, риболовлю і танці під відкритим небом до ранку, на які з’їжджається молодь з усього світу. Любителям гострих відчуттів припаде до душі відвідування знаменитої зміїної ферми Інституту Пастера. На її території ось вже багато років розводять отруйних змій з метою збору їх отрути для виготовлення ліків. Столиця Таїланду багата автентичними пам’ятками архітектури: Храм Смарагдового Будди, Храм Зорі, Храм Золотого Холма, а також Суан Паккад, що був  колись будинком принца, а нині став музеєм з багатющим зборами експонатів.