ІспаніяСаме завдяки її атмосфері, захоплюючим місцям, чарівним пляжам, доброзичливим людям і барвистим будням, можна бути впевненим в тому, що на землі є місце, де чекають на тебе! Тут чарівним здається все: яскраві вбрання іспанок, які, того й гляди, кинуться в танок, неповторна архітектура, яка створює враження, що ви просто на іншій планеті, смачні місцеві страви, які оцінить будь-який гурман! Іспанія вабить всіх – незалежно від захоплень, способу життя і бюджету. Тут кожен знайде щось дійсно цікаве для себе!

Особливості кухні

Найвідоміше іспанське блюдо – паелья (плов з морепродуктами), також варто спробувати «хамон» – сиров’ялену свинину. З алкоголю популярні каталонські білі вина «Пенедес» і «Ампурдана», херес з міста Херес-де-ла-Фронтера вважається гордістю країни, а на Канарах з лансаротского винограду роблять відмінне напівсолодке вино «Мальвазія». В Іспанії працює найстаріший заклад громадського харчування в світі – мадридський ресторан «Собріно де Ботин», який годує своїх відвідувачів з 1725 року. Існує легенда, що в ньому підробляв посудомийником сам Франсиско Гойя.

Розваги і пам’ятки

Материкова Іспанія – джерело екскурсійних багатств. Гостям, які приїхали підкорювати вершини Сьєрри-Невади, пряма дорога на одноденні екскурсії в Гранаду, Кордову або Севілью. Ну а відпочиваючі на півночі країни, крім «стандартної» Барселони, можуть з’їздити в Сантьяго-де-Компостела, одне з найбільш значущих місць середньовічного християнства і просто дуже красиве місце. Крім того, Іспанія славиться своїми релігійними святинями: монастир Св. Пілар (Сарагоса), монастирський ансамбль Торресьюдад (Уеска), Монтсеррат і Лурдес (Франція). Можна виділити 5 речей, які варто зробити в Іспанії: побувати в гостях у Сальвадора Далі, спробувати легендарне вино Vega Sicilia, побачити поєдинок матадора з биком, пройтися по тапас-барах, відчути магію фламенко. Згадаємо і про прекрасні музеї, де знайти собі експозицію за смаком зможе навіть самий вибагливий турист.